wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Dostawa
Waluta
Producenci
Kontakt
  • Wydawnictwo WAK Przemysław Bogusz
    NIP: 899-218-41-82
  • E-mail:modele@wak.pl
  • Telefon+48 887 298 604
  • Gadu Gadu52686360
  • Skypewww.wak.pl
  • Godziny działania sklepuDrodzy Miłośnicy Modelarstwa, W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników, w obliczu rosnącego zagrożenia epidemiologicznego, zdecydowaliśmy o zamknięciu sklepu stacjonarnego. Pozostanie on tymczasowo nieczynny. Zapraszamy do zakupów online.

Dostawa

Wysyłka:
Wszystkie przesyłki wysyłamy jako przesyłki polecone, paczki lub przesyłki pobraniowe. Nie dowozimy towaru do domu klienta. Godziny dostaw są zależne wyłącznie od czasu pracy listonosza/kuriera i urzędu pocztowego w Twojej miejscowości (nie dotyczy zamówień przez Paczkomaty 24/7).
W czasie składania zamówienia zostaniesz poproszony o wybór jednego ze sposobów wysyłki:
1. Odbiór osobisty. Odbiór osobisty jest możliwy w sklepie stacjonarnym Wydawnictwa WAK przy ulicy Bednarskiej 10/1A we Wrocławiu. W sklepie można zapłacić za towary gotówką lub kartami płatniczymi.
2. Przesyłka Ekonomiczna (płatność przelewem na konto). Po wpłacie na konto, zamówienie zostanie wysłane jako zwykła przesyłka polecona. Czas dostawy (wg zapewnień Poczty Polskiej) to ok. 2-3 dni roboczych od daty wysłania.
3. Przesyłka Priorytetowa (list polecony lub Pocztex 48, płatność przelewem na konto). Po wpłacie na konto, zamówienie zostanie wysłane jako przesyłka priorytetowa polecona lub paczka kurierska Poczty Polskiej. Czas dostawy (wg zapewnień Poczty Polskiej) to ok. 1-2 dni robocze od daty wysłania.
4. Przesyłka Priorytetowa (Pocztex 48) Pobraniowa (płatność gotówką przy odbiorze). W tym przypadku zamówienie zostanie wysłane jako przesyłka kurierska Poczty Polskiej, za którą zapłacisz listonoszowi lub na poczcie. Czas dostawy (wg zapewnień Poczty Polskiej) to ok. 1-2 dni robocze od daty wysłania.
5. Przesyłka Paczkomaty 24/7. Po wpłacie na konto, zamówienie zostanie wysłane jako przesyłka umieszczona w wybranym przez Ciebie paczkomacie InPostu w którym będzie oczekiwać na odbiór przez 48 godzin. Czas dostawy (wg zapewnień InPostu) to ok. 1-2 dni robocze od daty wysłania.
6. Przesyłka Paczkomaty 24/7 Pobraniowa (płatność kartą przy odbiorze). W tym przypadku zamówienie zostanie wysłane jako przesyłka umieszczona w wybranym przez Ciebie paczkomacie InPostu w którym będzie oczekiwać na odbiór przez 48 godzin. Zapłacisz za nią kartą kredytową przy odbiorze z paczkomatu. Czas dostawy (wg zapewnień InPostu) to ok. 1-2 dni robocze od daty wysłania.
 
Uwaga: „Przesyłka Priorytetowa” nie oznacza, że zamówienie zostanie zrealizowane i towar wysłany następnego dnia po otrzymaniu zamówienia. „Przesyłka Priorytetowa” to tylko sposób i termin dostarczenia paczki od dnia nadania.

Opłata za przesyłkę.
Przesyłki krajowe o wartości co najmniej 160zł wysyłamy na nasz koszt. Do przesyłek o mniejszej wartości doliczamy ujednolicone koszty przesyłki, pokazywane przez system w czasie sprawdzania zawartości koszyka. W przypadku zamówień na kwotę 160zł i większych, przy których system pokazuje błędnie naliczone koszty przesyłki, prosimy  o uwagę z komentarzach do zamówienia.

 

 

Przejdź do strony głównej